Vystoupení

 
6. prosince 2021, 19.30 – Vánoční večírek Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: kdo přijde


15.-17. října 2021, 13.00-24.00 – Festival Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: kdo přijde


 
8. července 2021, 20.00 – Šrámkova Sobotka – Von se rozzlobil, orláb sobě vzal

Sobotka, sál spořitelny
účinkující: Hana Kofránková a Jiří Šlupka Svěrák


 
7. července 2021, 22.30 – Šrámkova Sobotka – noční koncert se Šlupkou

Sobotka, sál spořitelny
účinkující: Tamara Nathová a Jiří Šlupka Svěrák


 
10. června 2021, 21.00 – live stream 12 strun Karla Zicha

účinkující: Jan Řepka


 
5. června 2021, 19.00 – Letní setkání Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: kdo přijde


 
30. září 2020, 19.30 – Večer Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Jiří Konvrzek, Tamara Nathová, Bio Masha & Luděk Kazda


 
5. září 2020, 21.00 – Hořovice Václava Hraběte – koncert s Tamarou Nathovou

Klub Labe, Hořovice, Vrbnovská 30/1


 
12. června 2020, 19.00 – Noc kostelů – koncert s Markem Dusilem

Kokořín-Šemanovice, kostel sv. Jana Nepomuckého


 
1. června 2020, 19.00 – Letní setkání Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: kdo přijde


 
19. dubna 2020, 20.00 – 24.00 – Festival Osamělých písničkářů ONLINE

účinkující: Petr Váša, Marka Míková, Petr Linhart, Jan Jeřábek, Karel Vepřek, Zuzana Homolová a další


 
10. prosince 2019, 19.00 – Křest knihy Čechoslováci v gulagu III.

Knihovna Václava Havla, Ostrovní 13, Praha 1 – Nové Město
účinkující: Adam Hradilek, Jaroslav Formánek, Jan Dvořák


 
5. prosince 2019, 20.00 – Předvánoční večírek Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Jan Burian, Jiří Dědeček, Jiří Smrž, Petr Linhart, Petr Váša, Jana Šteflíčková, Karel Vepřek, Petr Nikl


 
8. listopadu 2019, 19.00 – Koncert u Fryče

Knihkupectví a antikvariát Fryč, Pražská 14, Liberec


 
26. října 2019, 19.00 – Koncert s Adamem Rutem

Bytové divadlo v Košické, Košická 21, Praha 10 – Vršovice


 
23. září 2019, 19.00 – Koncert s Vojtěchem Kouřímským

Löwitův mlýn, U Českých loděnic 40, Praha 8 – Libeň


 
18. září 2019, 19.00 – Holešovický open mic

Knihkupectví a kavárna Knihkopec, Tusarova 25A, Praha 7 – Holešovice
účinkující: Fumas, Gorodky, Zuzana Míková


 
16. září 2019, 20.00 – Večer Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Caine – Mi, Zuzana Dumková


 
15. července 2019, 19.00 – Vernisáž fotografií Jiřího Jandy

Knihkupectví a kavárna Řehoře Samsy, pasáž U Nováků, Vodičkova 30, Praha 1 – Nové Město
účinkující: Strašidelná loď


 
3. června 2019, 20.00 – Letní setkání Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: kdo přijde


 
24. května 2019, 19.30 – Noc kostelů

Kostel sv. Víta, Soběslav
účinkující: Jana Šteflíčková, Marek Dusil


 
22. května 2019, 20.00 – Koncert s Tamarou Nathovou

Římskokatolická farnost u kostela Povýšení sv. kříže, Vinořské náměstí 16, Praha-Vinoř


 
11. května 2019, 12.00 – Autogramiáda Michala Bystrova na Světě knihy

Veletrh Svět knihy, stánek nakladatelství Galén, Výstaviště, Praha 7 – Holešovice


 
27. dubna 2019, 17.00 – 24.00 – Festival Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Adam Rut, Jiří Konvrzek, Jana Šteflíčková, Jiří Dědeček, Filip Pýcha, Caine a Tamara Nathová


 
10. dubna 2019, 19.30 – Koncert s Tamarou Nathovou

Werichova vila, U Sovových mlýnů 501/7, Praha 1 – Malá Strana


 
31. března 2019, 16.00 – Vinohradské matiné s Michalem Bystrovem

Slezská 120, Praha 2 – Vinohrady


 
7. března 2019, 20.00 – Still The Blues + Michal Bystrov & Vojtěch Kouřímský

Kamina Boat, Smíchovská náplavka, Hořejší nábřeží, Praha 5 – Smíchov


 
28. února 2019, 19.00 – Hudební posezení s Michalem Bystrovem

Folkový klub, charitní klubovna, Na Valech 322, Vlašim


 
4. února 2019, 20.00 – Osamělí písničkáři

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Jiří Dědeček, Jiří Konvrzek, Mikoláš Chadima


 
6. prosince 2018, 19.00 – Akustický řez

Café Club Míšeňská, Míšeňská 71/3, Praha 1 – Malá Strana
účinkující: Marek Dusil, Jana Šteflíčková, Magnus Josefsson


 
3. prosince 2018, 20.00 – Předvánoční večírek Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Petr Váša, Petr Linhart, Petr Nikl, Filip Pýcha, Jan Burian, Jiří Smrž, Tamara Nathová a další


 
25. listopadu 2018, 19.30 – Koncert s Tamarou Nathovou

U Šulců, Blatná


 
30. července 2018, 19.00 – Léto na náměstí

Náměstí Doktora Edvarda Beneše, Liberec


 
23. června 2018, 16.00 – Domácí koncert

Vrchotovy Janovice
účinkující: Jana Šteflíčková


 
15. června 2018, 20.00 – Písničky napříč

Kulturní centrum Střelnice, Markova 311, Turnov
účinkující: Ondřej Halama & Pranic


 
5. června 2018, 20.00 – Letní setkání Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov

účinkující: kdo přijde


 
20. a 21. dubna 2018, 17.00 – 24.00 – Festival Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Jan Burian, Jiří Dědeček, Petr Váša, Karel Vepřek, Dáša Voňková, Zuzana Homolová, Petr Nikl a další


 
4. dubna 2018, 19.00 – Michal Bystrov a Petr Nikl (společné čtení a hraní)

Kočičí kavárna, Křižíkova 22, Praha 8 – Karlín
účinkující: Petr Nikl


 
17. března 2018, 15.00 – Jonáš klub (povídání)

Salesiánské divadlo, Kobyliské náměstí 1, Praha 8 – Kobylisy
účinkující: Jiří Suchý, Jitka Molavcová, Martina Trchová, Jan Hrubý, Michal Malátný, Jaroslav Bednář


 
4. ledna 2018, 18.00 – Cesty hada na skále (přednáška)

Besední sál Národopisného muzea, Letohrádek Kinských, Kinského zahrada 98, Praha 5 – Smíchov
uvádí: Ondřej Skovajsa


 
20. prosince 2017, 20.00 – Předvánoční večírek Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: kdo přijde


 
7. října 2017, 17.20 – Midi fest

Kino Sokol, T. G. Masaryka 2320, Kladno
účinkující: Vojtěch Kouřímský, Eliška Sýkorová, Simona Klímová, Žalman a spol.


 
14. září 2017, 20.00 – Osamělí písničkáři

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Petr Linhart, Adam Rut, Karel Vepřek


 
28. června 2017, 19.00 – Písničkáři NAPALMĚ

Bar NAPALMĚ, Na Žertvách 32, Praha 8 – Libeň
účinkující: Fumas, Jakub Noha, Kristyna Skalická a další


 
22. června 2017, 19.30 – Čas na prázdniny: setkání s Jiřinou Fikejzovou

Caféidoscop, Lazarská 8, Praha 2 – Nové Město
účinkující: Jiřina Fikejzová


 
1. června 2017, 20.00 – Letní setkání Osamělých písničkářů

Kaštan, Bělohorská 150, Praha 6 – Břevnov
účinkující: Jan Burian, Jiří Dědeček, Petr Linhart, Jiří Smrž, Petr Váša, Jana Šteflíčková, Jan Jeřábek, Caine-Mi


 
19. května 2017, 19.00 – Text Fest

Venuše ve Švehlovce, Slavíkova 22, Praha 3 – Žižkov
účinkující: Kittchen, Emil Hakl, Fumas, Jiří Šlupka Svěrák, Jiří Smrž, Kateřina Rudčenková a další